• Indywidualne lekcje języka polskiego

Kim jestem?

Nauczanie to moja pasja, daletego od wielu lat prowadzę indywidualne lekcje języka polskiego. Organizuję kursy przygotowawcze do egzaminu ósmoklasisty i matury oraz zajęcia, na których utrwalam z uczniami bieżący materiał szkolny. Wspieram także dzieci pozostające w nauczaniu domowym.

Do pracy z uczniem podchodzę zawsze indywidualnie - uwzględniając jego zasoby i odpowiadając na jego potrzeby.

W swojej pracy próbuję przekonać, że język polski to nie nudna gramatyka, trudna ortografia i niezrozumiałe wiersze, lecz odkrywanie fenomenów naszego języka, fascynujące literackie podróże i lepsze rozumienie świata, w którym żyjemy. Nauka ze mną jest efektywna i upływa w przyjemnej atmosferze.

Jestem absolwentką studiów humanistycznych na Uniwersytecie Jagiellońskim, niedawno obroniłam doktorat na Uniwersytecie Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie, posiadam uprawnienia pedagogicznie. W branży edukacyjnej działam od 7 lat, starając się ciągle rozwijać i doskonalić.

Jeśli potrzebujesz wsparcia w nauce, skontaktuj się ze mną telefonicznie (696 005 283) lub za pomocą formularza w zakładce „kontakt”
Więcej informacji oraz opinie dotychczasowych uczniów znajdziesz pod tym linkiem.

Moi uczniowie i uczennice mają darmowy dostęp do wszystkich oferowanych w sklepie materiałów edukacyjnych!

Jak pracuję?

Indywidualnie. Nie łączę nieznających się uczniów w grupy (chyba że zgłaszają się osoby, które chcą mieć zajęcia w parze albo w jeszcze większym gronie - wtedy nie ma problemu).

W cyklu. Ustalamy, że zajęcia odbywają się minimum raz w tygodniu.

W dialogu. Pierwsza lekcja jest poświęcona zapoznaniu się - uczeń decyduje, czy na pewno chce ze mną pracować, ja dowiaduję się, jakie są jego oczekiwania i potrzeby. Wspólnie ustalamy cel, do którego będziemy dążyć, opracowujemy ogólny plan pracy i metody działania.

Wielowymiarowo. Przygotowuję uczniów do egzaminów końcowych oraz wspieram w bieżącym omawianiu lektur i innych zagadnień z podstawy programowej - zarówno osoby w systemie szkolnym, jak i w edukacji domowej. Uczę czytania ze zrozumiem, pisania i wypowiadania się.

Online lub stacjonarnie (Warszawa, lekcje u mnie - nie dojeżdżam do ucznia).

Legalnie
- mam firmę, wystawiam faktury.